מלונות בוטיק בתל אביב

מלונות בוטיק בתל אביב חופשה אחרת כל שנה הנכם יוצאים לנופש, וכל שנה בבית מלון. בסופו המוחלט של יום, בתי המלון נראים אותו דבר. הגיע התקופה לנופש אחרת,קרובה לבית. מלונות בוטיק במרכז מספקים חווית חופשה ובילוי אחרים, דיסקרטיות ענקית וכל זה במרכז המדינה בלי לנסוע חצי יום עד לאילת או לצפון. אתם יוצאים לחופשה כדי להירגע, לבלות בנעימים מהשקט...כאשר מעדיפים חופשה במלון עם עוד מאות בני אנוש, אין הרבה רוגע.

 

באופן מיוחד כשמדובר בישראלים. אם הנכם מעוניינים פינה רק בשבילכם, דיסקרטיות ואוירה נינוחה- מלונות בוטיק במרכז יציעו לכם חופשה אחרת ממה שראיתם עד כה.

 

יוקרה ושלווה בלב העיר מלונות בוטיק במרכז אלו מלונות יוקרה בלב המרכז. מדובר במלונות קטנים מאוד, של 8- 11 חדרי אירוח בממוצע. מבחינת הפינוקים כיפיים שמציע כל חדר אירוח במלון, מלונות הבוטיק במרכז מצוידים מדיוק כמו כל מלון אחר, בהבדל אחד- שבמלונות הבוטיק במרכז יש פחות מעשרים בני אנוש השוהים בו, ואווירת דיסקרטיות, רוגע ושלווה שוררת בכל מקום. מלונות בוטיק במרכז מתאפיינים בעיצוב יוצא דופן עבור כל מלון ומלון. אם עד כה אנו רגילים לראות מסדרונות ארוכים ועיצוב דומה פחות או יותר בכל חדר אירוח במלון המסחרי בו שהינו, מדובר אצלנו ברמה אחרת.

 

ניתן לומר שלכל מלון בוטיק סיפור משלו ועיצוב אחר, וכל מלון בוטיק נותן אווירה אחרת. חווית השהות נוצרת לא קצת מהעיצוב הבלתי רגיל ששורר במקום. מבחינת טווח המחירים של מלונות בוטיק במרכז, אין פער גדול במיוחד בין מלונות הבוטיק במרכז לבין המלונות המסחריים. ישנו פער של כ60 עד 150 שח לכאן ולכאן, אך יש לקחת בחשבון שמה שמציעים מלונות הבוטיק במרכז והמלונות המסחריים הוא שונה. מלונות בוטיק במרכז יציעו אווירה אחרת, עיצוב מושקע ומקורי, דיסקרטיות רבה ומיקום מצוין בלב העיר.

 

מלונות מסחריים מתהדרים בעיצוב מפואר אך החוזר על עצמו, בהמוניות ובנפך שכבר הכרנו. מנגד, מלונות מסחריים מציעים בריכת שחייה, חדר אירוח כושר ואף צוות הוואי שמלונות בוטיק לרוב מעדיפים להשאיר בצד, ולתת לכם לעשות חיים מהנוף ומהאווירה שבעלי המלון יצרו באופן מיוחד מאוד בשבילכם האורחים.

מלונות בוטיק בתל אביב

כאשר מחשבים מחיר שהייה בבית מלון, מלון בוטיק למול מלון מסחרי, יש לקחת בחשבון הוצאות נסיעה ברכב. מלונות בוטיק במרכז נמצאים בלב העיר ובכך מאפשרים לכם הגעה מכל קצוות הארץ. מלון בוטיק הן פתרון מצוין לנופש אחרת, אך הם מתאימים לא רק בשביל חופשות.

 

משום שמלונות הבוטיק נמצאים במרכז העיר, סמוך למשרדים של החברות הגדולות מאוד, תיהיה לכם האופציה לערוך בהם פגישות עסקיות. רוב מלונות הבוטיק מציעות טרקלין עסקים, המספק רוגע על פני מסעדה הומה. מעבר לשקט, האווירה במלון הבוטיק היא אווירת יוקרה נינוחה, ואם עסקה תיסגר, לבטח שיש לה יותר סיכויים להסגר במלון בוטיק במרכז מאשר בשיפודיה בתקווה. מלונות בוטיק במרכז מציעים לכם חווית חופשה העולה פי כמה על פני החופשה המוצעת לכם במלונות המסחריים.

חדרים לפי שעות מלונות

המחירים בין המלונות יוצאים דומים ביותר בשיקול הסופי, כך שאת הפן הכספי הפעם רצוי להשאיר בחוץ.